info@respekt-finance.cz
+420 777 195 573

Motto: Všechno co můžeme, uděláme, abyste byli nejenom spokojeni, ale i nadšeni.

O nás

RESPEKT finanční a realitní spol. s r.o. IČ 289 63 571, DIČ CZ 289 63 571, se sídlem Kladno, Rozdělov, Doberská 11, 272 04 zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 156266.

Naše společnost vznikla spojením několika fyzických osob, podnikajících v oblasti realit a finančního poradenství od roku 1996 (se zaměřením na financování koupě a rekonstrukce nemovitostí), na základě poptávky našich klientů, kteří v té době od zástupců realitních společností dostávali úplně něco jiného, než očekávali. Naši stávající i noví klienti vědí, že od nás mohou vždy očekávat komplexní zajištění svých potřeb v oblasti bydlení. Postupem času se naše společnost vyprofilovala ve specialistu pro oblast Prahy a Kladna s přilehlým okolím. V těchto lokalitách dokážeme na základě našich zkušeností bezpečně určit tržní cenu a v krátké době nemovitosti prodat.

Aktuality

Prodej rodinného domu ve Švermově

31. 8. 2017

Vážení manželé Novotní,   velice vám děkujeme za vaši neuvěřitelnou ochotu a součinnost při prodeji našeho RD v Kladně – Švermově. Prodej se pro nás stal, po předchozích nemilých zkušenostech s jinými RK, noční můrou. Pomohli jste nám i ...

Všechny aktuality