info@respekt-finance.cz
+420 777 195 573

Motto: Všechno co můžeme, uděláme, abyste byli nejenom spokojeni, ale i nadšeni.

Uskutečněné obchody

Světlý byt 2+1, 57 m2, Kladno - ulice Havanská

Světlý byt 2+1, 57 m2, Kladno - ulice Havanská. PRODÁNO PO 2. PROHLÍDCE.

Dovoluji si Vám nabídnout ke koupi moderní, světlý byt 2+1 o podlahové ploše 56,77 m2 (včetně sklepní kóje o výměře 1,78 m2) umístěný v jedné z nejlepších lokalit v Kladně Kročehlavech, v Havanské ulici. Bytová jednotka je nově zrekonstruována - plastová okna se žaluziemi, zděné jádro včetně rozvodů elektřiny, vody a odpadu, kuchyňská linka (plynový sporák, digestoř, příprava na myčku), koupelna se sprchovým koutem, nové interierové dveře, vstupní dveře. Koupelna s místem na pračku. Podlahy jsou kryty plovoucím laminátem (v pokojích), dlažbou (v kuchyni a na chodbě). Orientace pokojů: ložnice a obývací pokoj - západ, kuchyň - východ. Vzhledem k provedené celkové revitalizaci bytového domu jsou náklady na užívání bytu nízké, činí cca 3.300,- Kč včetně fondu oprav(pro 2 dospělé osoby bez elektřiny). Bytový dům je kompletně zateplený, s novou střešní krytinou, vyměněnými stoupačkami (voda, odpad, plyn), s hezky upraveným interierem. Bytový dům je umístěn v lokalitě se spoustou zeleně, s občanskou vybaveností v docházkové vzdálenosti (MŠ, ZŠ, lékaři, nákupní možnosti aj.). Zastávka MHD a do Prahy jsou vzdáleny několik minut chůze. Dostupnost okraje Prahy autem do 8-10 minut. Financování úvěrem možné, jeho rychlé vyřízení je pro nás samozřejmostí. V případě financování kupní ceny z úvěru na základě naší nabídky (vybíráte z nabídek několika bank a stavebních spořitelen) neplatíte žádné poplatky bance (např. za odhad ceny bytu znalcem banky, vypracování úvěrové dokumentace, rychlé čerpání na základě návrhu na vklad, poplatky katastrálnímu úřadu aj.), tzn. Vaše počáteční náklady na pořízení bytu mohou být nulové. Přijměte moje pozvání na prohlídku. Těším se na Vás.

Lokalita: Kladno – Město: Kladno – Kategorie: Byty
Cena: 1 400 000 Kč
Prostorný dvougenerační byt 4+1/L, 102 m2

Prostorný dvougenerační byt 4+1/L, 102 m2. PRODÁNO BĚHEM 2 MĚSÍCŮ PO 6. PROHLÍDCE.

Dovoluji si Vám nabídnout ke koupi prostorný dvougenerační byt o dispozici 4+1 s prostornou lodžií s celkovou podlahovou plochou 101,5 m2 (včetně lodžie i o ploše 7 m2) v družstevním vlastnictví (nulová anuita, převoditelné do OV), v žádané lokalitě v Kladně v Rozdělově. Tato lokalita je vyhledávaná z mnoha důvodů, zejména však pro dostupnost občanské vybavenosti, klidné prostředí, množství zeleně, velký počet cyklostezek v okolí a příznivému dopravnímu spojení. Bytový dům, ve kterém se byt nachází, prošel rekonstrukcí střechy, stoupaček a vchodových dveří. V bytě jsou nová plastová okna a kvalitní vstupní bezpečnostní vchodové dveře do bytu (firma Next). Na podlahách je dlažba, plovoucí podlaha a koberce. Bonusem pro Vás, kupujícího, jsou 2 samostatné WC, koupelna s vanou. Dispozice bytu umožňuje vybudování druhé koupelny. Další výhodou bytu jsou předsíně s několika zabudovanými prostornými vestavěnými skříněmi (3x). Součástí bytu je sklepní kóje, jehož výměra není zahrnuta v uvedené podlahové ploše. Bytový dům stojí mimo hlavní komunikační tepny, nedaleko lesa. V místě najdeme MŠ, dětské hřiště, sportoviště, nákupní možnosti, restaurace; ZŠ je vzdálena cca 10 minut chůze, zastávka MHD a směr Praha (Zličín) je vzdálena cca 3 minuty chůze, stanice pro směr Praha Dejvická cca 6 minut chůze. Parkování je vždy zajištěno před domem. Financování úvěrem je možné, jeho rychlé vyřízení je samozřejmostí (s financováním družstevního vlastnictví máme bohaté zkušenosti). V případě financování kupní ceny z úvěru na základě naší nabídky (výběr z několika peněžních ústavů) neplatíte žádné bankovní poplatky (např. za odhad ceny bytu znalcem banky, vypracování úvěrové dokumentace, rychlé čerpání na základě návrhu na vklad, poplatky katastrálnímu úřadu aj.), tzn., že Vaše počáteční náklady na pořízení bytu mohou být nulové. Na prohlídku s Vámi se těší Michaela Valterová.

Lokalita: Kladno – Město: Kladno – Kategorie: Byty
Cena: 1 989 000 Kč
Prostorný byt 3+1/L, 72 m2, Kladno - Rozdělov

Prostorný byt 3+1/L, 72 m2, Kladno - Rozdělov. PŘESTOŽE SE JEDNALO O MIMOŘÁDNĚ SLOŽITÝ OBCHODNÍ PŘÍPAD (FINANCOVÁNÍ KUPNÍ CENY HOTOVOSTÍ), NEMOVITOST JSME PRODALI BĚHEM 3 MĚSÍCŮ PO 13. PROHLÍDCE.

Exkluzivně - dovoluji si Vám nabídnout ke koupi prostorný byt o dispizici 3+1 se zasklenou lodžií o celkové podlahové ploše 72 m2 (včetně lodžie o výměře 7 m2) v žádané lokalitě v Kladně Rozdělově, ul. K. Tomana. Byt, který je po částečné rekonstrukci, se nachází v 7. patře nově zatepleného panelového domu s novými vchodovými dveřmi, střechou a vyměněnými stoupačkami. V bytě jsou plastová okna. V nadstandardně prostorné chodbě je vybudovaná praktická šatna a vestavěná skříň, které nabízejí mnoho úložných prostor. Součástí bytu je sklepní kóje, která není do výměry podlahové plochy zahrnuta. Výhodou pro Vás, kupující, jsou velmi nízké náklady na bydlení, které činí 4.000 Kč včetně plateb za spotřebu el. energie a plynu. V blízkosti bytového domu je umístěna jak veškerá občanská vybavenost, tak klidová zóna v podobě lesa a cyklostezek. Velkou výhodou je přímé dopravní spojení do Prahy – letiště, Zličín, Dejvice a zastávka MHD nedaleko od domu. Byt je družstevní s nulovou anuitou. Financování částečně úvěrem je možné, jeho rychlé vyřízení je samozřejmostí. V případě financování kupní ceny z úvěru na základě naší nabídky (výběr z několika peněžních ústavů) neplatíte žádné bankovní poplatky (např. za odhad ceny bytu znalcem banky, vypracování úvěrové dokumentace, rychlé čerpání na základě návrhu na vklad, poplatky katastrálnímu úřadu aj.), tzn., že Vaše počáteční náklady na pořízení bytu mohou být nulové. Na prohlídku s Vámi se těší Michaela Valterová.

Lokalita: Kladno – Město: Kladno – Kategorie: Byty
Cena: 1 280 000 Kč
Slunný byt, 3+1/L, 73m2

Slunný byt, 3+1/L, 73m2, Slaný

Jednalo se o prodej druhé nemovitosti našeho spokojeného klienta během dvou let. Vlastník nás po své dobré zkušenosti z předešlého obchodu pověřil prodejem na klíč, tzn. pro něj s minimálním přičiněním. Po prohlídce bytu jsme navrhli nabídkovou cenu, kterou vlastník akceptoval. Po převzetí klíčů od prázdného bytu byla nemovitost po druhé prohlídce za námi navrženou cenu zarezervována a 7 dnů poté byla uzavřena kupní smlouva. Vlastník bytu se zdržel cca 30 minut v naší kanceláři při podpisu smluvní dokumentace, vše ostatní jsme s kupujícím zařídili. Kupující s námi konzultoval rekonstrukci celého bytu a obě smluvní strany jsou s námi v kontaktu dodnes.

Lokalita: Kladno – Město: Slaný – Kategorie: Byty
Cena: Prodáno za tržní cenu
Mezonetový byt 3+1/T se zahrádkou, 71 m2, OV, Tuchoměřice

Mezonetový byt 3+1/T se zahrádkou, 71 m2, OV, Tuchoměřice

Byt byl původně nabízen ke koupi téměř rok makléřem velké realitní společnosti, bohužel bez úspěchu. Po skončení výhradní smlouvy této společnosti nás na doporučení kontaktoval vlastník bytu. Navrhli jsme tržní cenu, kterou vlastník akceptoval, výrazně jsme změnili prezentaci bytu (popis a fotografie). V průběhu 10 dnů jsme uskutečnili 4 prohlídky, z nichž jeden klient nemovitost zarezervoval a následně koupil. Vlastník bytu získal tolik potřebné zdroje na dostavbu svého rodinného domu.

Lokalita: Praha-západ – Město: Tuchoměřice – Kategorie: Byty
Cena: Prodáno za tržní cenu
Byt 2+kk, 40 m2, Kladno centrum

Byt 2+kk, 40 m2, Kladno centrum. PRODÁNO 1. DEN PO KONTAKTU S VLASTNÍKEM NA PRVNÍ PROHLÍDCE.

Dovolujeme si Vám nabídnout byt 2+kk, 40 m2 v centru Kladna. Součástí bytu je velká lodžie na jih, v koupelně je vana. Byt prošel před několika lety rekonstrukcí, velká místnost přepažena na menší ložnici a obývací pokoj, plastová okna. Byt je družstevní, nuita je splacena, proto lze převést do osobního vlastnictví. Financování úvěrem možné, jeho rychlé vyřízení je pro nás samozřejmostí. V případě financování kupní ceny z úvěru na základě naší nabídky (vybíráte z nabídek několika bank a stavebních spořitelen) neplatíte žádné poplatky bance(např. za odhad ceny bytu znalcem banky, vypracování úvěrové dokumentace, rychlé čerpání na základě návrhu na vklad, poplatky katastrálnímu úřadu aj.), tzn. Vaše počáteční náklady na pořízení bytu mohou být nulové.

Lokalita: Kladno – Město: Kladno – Kategorie: Byty
Cena: 950 000 Kč
byt 1+1/B, 46 m2, Ov

Prostorný byt 1+1/B, 46 m2, OV, Kladno Rozdělov

S klienty jsme se seznámili na prohlídce bytu, kde se nám svěřili se svými problémy spojenými s prodejem a koupí bytu. Vlastnili byt 1+1, který se za několik měsíců nedařilo prodat jiným realitním společnostem; na prodej tohoto bytu byla vázána koupě prostornějšího bytu 3+1 ve stejné lokalitě. Prodej a následná koupě není úplně snadná záležitost, zde jsme byli navíc časově omezeni z důvodu pokročilého stádia těhotenství klientky. Celá transakce se musela uskutečnit v relativně krátké době, proto nám ještě tentýž den nemovitost představili a učinili veškeré kroky k jeho prezentaci; za 7 dnů poté byla uzavřena rezervační smlouva za cenu bez slevy. Na bytě vázlo zástavní právo ve prospěch banky, se kterou jsme komunikovali ohledně jeho výmazu. Nemovitost vyhovující potřebám klienta jsme našli do 4 dnů. S vlastníkem bytu 3+1 jsme po několika náročných jednáních dohodli cenu a detailní scénář realizace obchodu tak, abychom vše stihli v zadaném termínu. Kupujícím jsme pomohli nejen se stávajícím hypotečním úvěrem, ale i s novým, kdy úvěrové smlouvy byly připraveny do 10 dnů od první návštěvy banky. Mezitím došlo k několika prohlídkám v jejich bytě a k jeho následné rezervaci kupujícím, který také řešil financování s naší společností. Vzhledem k rychlému vyřízení všech záležitostí byly kupní smlouvy uzavřeny včas a větší byt byl předán s dostatečným časovým prostorem pro rekonstrukci, takže naše klientka přijela z porodnice do nově zrekonstruovaného bytu. Vzhledem k tomu, že majitelé bytu 3+1, byli spokojení s výsledkem naší práce a celkovým přístupem naší společnosti, požádali nás o zprostředkování koupě další nemovitosti, určenou pro investici a následně prodejem další nemovitosti v Praze.

Lokalita: Kladno – Město: Kladno – Kategorie: Byty
Cena: Prodáno za tržní cenu
byt 1+KK/L,OV, 28 m2

byt 1+KK/L,OV, 28 m2. PRODANÉ PO 2. PROHLÍDCE BĚHEM 14 DNŮ.

Naše společnost si Vám dovoluje nabídnou na prodej slunný byt 1+KK s lodžií o podlahové ploše 28 m2 v osobním vlastnictví. Byt je po částečné rekonstrukci. Zděné jádro, vkusně obložená koupelna s novou vanou, umyvadlem a toaletou. V kuchyni je nainstalovaný nový kuchyňský blok. Dále jsou zde plastová okna, která jsou orientovaná na jih, byt je proto velice teplý a slunný. K bytu náleží sklepní kóje. Dům, ve kterém se byt nachází je po celkové revitalizaci (fasáda, střecha, stoupačky, vchodové dveře, výtahy). V blízkosti nemovitosti je veškerá občanská vybavenost (školy, školky, Kaufland, zdravostí středisko, pošta...) Velkou výhodou je přímé dopravní spojení do Prahy – letiště, Zličín, Dejvice a zastávka MHD nedaleko od domu. Financování úvěrem je možné, jeho rychlé vyřízení je samozřejmostí. V případě financování kupní ceny z úvěru na základě naší nabídky (výběr z několika peněžních ústavů) neplatíte žádné bankovní poplatky (např. za odhad ceny bytu znalcem banky, vypracování úvěrové dokumentace, rychlé čerpání na základě návrhu na vklad, poplatky katastrálnímu úřadu aj.), tzn., že Vaše počáteční náklady na pořízení bytu mohou být nulové. Na prohlídku s Vámi se těší Michaela Valterová.

Lokalita: Kladno – Město: Kladno – Kategorie: Byty
Cena: 689 000 Kč
Světlý byt 3+1, OV, 72 m2, Kladno Kročehlavy

Světlý byt 3+1, OV, 72 m2, Kladno Kročehlavy

Jednalo se o prodej bytu vlastníka, který využil našich služeb opakovaně. Byt byl pronajímán a vlastník se rozhodl pro prodej, aby získal finanční zdroje na cenově výhodnou koupi rodinného domu. Nabídka na koupi byla časově omezená, takže prodej bytu se musel zrealizovat v relativně krátké době. S ohledem na akceptaci námi navržené ceny vlastníkem jsme byli přesvědčeni, že celou záležitost zvládneme podle potřeb klienta. Z časových důvodů se vlastník nemohl účastnit prohlídek, proto jsme prohlídky po převzetí klíčů provedli bez něj. Po uskutečnění několika prohlídek byl byt po 21 dnech od uzavření smlouvy s vlastníkem s mírnou slevou zarezervován. Jelikož kupující prodávali svůj byt v Praze a finanční zdroje z prodeje potřebovali k úhradě kupní ceny, dohodli jsme konkrétní postup s realitní společností, realizující tento prodej tak, aby všechno proběhlo bez časového prodlení a přitom bez rizika pro všechny strany. Z důvodu časového zaneprázdnění vlastníka jsme se postarali také o vyklizení sklepa, patřící k bytové jednotce. Kupující je s námi v kontaktu dodnes.

Lokalita: Kladno – Město: Kladno – Kategorie: Byty
Cena: Prodáno po malé slevě
Prodej 2 KK, 42 m2, OV

Prodej 2+kk, 42 m2, OV.

BYT BYL ZAREZERVOVÁN PO PRVNÍ PROHLÍDCE PŘIBLIŽNĚ ZA 4 DNY PO ZVEŘEJNĚNÍ INZERCE. JELIKOŽ FINANCOVÁNÍ KUPNÍ CENY NEZAŘIZOVALA NAŠE KANCELÁŘ, ČEKALI JSME 2 MĚSÍCE NA VYJÁDŘENÍ FINANČNÍHO PORADCE KUPUJÍCÍ S VÝSLEDKEM, ŽE KOUPĚ NENÍ MOŽNÁ. NÁSLEDNĚ MAJITELCE BYLA VYPLACENA FINANČNÍ KOMPENZACE A BYT BYL PRODÁN PO 1. PROHLÍDCE

Lokalita: Kladno – Město: Kladno – Kategorie: Byty
Cena: 1 350 000 Kč