info@respekt-finance.cz
+420 777 195 573

Motto: Všechno co můžeme, uděláme, abyste byli nejenom spokojeni, ale i nadšeni.

Uskutečněné obchody

prodej, 3+1/L, OV, 63 m2

Byt 3+1/L, OV, 63 m2. PRODÁNO 40. DEN PO KONTAKTU S VLASTNÍKEM PŘI 4. PROHLÍDCE.

Exkluzivní nabídka - Dovolujeme si Vám nabídnou byt 3+1 s lodžií o podlahové ploše 63 m2. Byt se nachází v pátém patře v revitalizovaném domě (nové stoupačky, střecha, fasáda). Jsou zde nová plastová okna, na podlahách koberce a plovoucí podlahy. Ostatní vybavení bytu je v původním, udržovaném stavu. Byt je slunný s okny na jihovýchod (obývací pokoj a kuchyň) a ložnice na severozápad. K bytu náleží komora před vchodem do bytu a sklepní koje. V blízkosti je veškerá občanská vybavenost, MHD, Bus Praha.Financování úvěrem je možné, jeho rychle vyřízení je samozřejmostí.

Lokalita: Kladno – Město: Kladno – Kategorie: Byty
Cena: 1 250 000 Kč
Prodej bytu 2+1, 55 m2

Prodej bytu 2+1, 55 m2. PRODANO BĚHEM 2 MĚSÍCŮ PO 7. PROHLÍDCE.

Dovolujeme si Vám představit byt 2+1 o celkové výměře 55 m2 v družstevním vlastnictví - 0 anuita - lze převédst do osobního vlastnictví. V bytě jsou nová plastová okna, zděné příčky mezi jednotlivými pokoji. Na podlahách je lino a parkety. Kuchyň je původní, zachovalá. Dům je po částečné revitalizaci - nové stoupačky, střecha a zateplená fasáda. V blízkosti je veškerá občanská vybavenost, MHD, Bus Praha. Ihned k nastěhování. Financování úvěrem je možné, jeho rychle vyřízení je samozřejmostí.

Lokalita: Kladno – Město: Kladno – Kategorie: Byty
Cena: 1 070 000 Kč
Prostorný byt 3+1/L se zděným jádrem s výhledem do zeleně

Prostorný byt 3+1/L se zděným jádrem s výhledem do zeleně

Vlastník bytu se na nás obrátil poté, co dostal doporučení od našeho spokojeného klienta s tím, že potřeboval vyřešit následující nelehkou situaci: na jeho bytové jednotce bylo zřízeno zástavní právo od soukromé společnosti, u které vlastník žádal o půjčku k úhradě stávajících dluhů u několika dalších subjektů. Půjčka nebyla společností poskytnuta, zástavní právo zůstalo. Bylo třeba zajistit výmaz zástavního práva, vyčíslit a uhradit dlužné závazky vůči třetím osobám. Naše společnost se intenzivním jednáním se soukromou společností postarala o výmaz zástavního práva a formou bezúročné výpůjčky o úhradu stávajících závazků vlastníka. Po úhradě závazků byl byt nabídnut přednostně našim poptávajícím klientům, z nichž jeden byt zarezervoval po 24 dnech od uzavření smlouvy o spolupráci s vlastníkem. Po vyřízení úvěru kupujícímu byla po 17 dnech uzavřena kupní smlouva. Vlastníkovi bytu jsme zajistili nájem bytu, který plně odpovídal jeho představám.

Lokalita: Kladno – Město: Kladno – Kategorie: Byty
Cena: Prodáno za tržní cenu